2/10
  • Pages
  • Editions

GROENDENKERS 2021

De jubilarissen van De Enk en Binder

Beste Collega’s

We hebben de personeelslijst weer doorgespit op zoek naar medewerkers die we mogen feliciteren met hun werkjubileum bij De Enk en Binder. Dit jaar zijn het er zeven. Het doet ons goed dat we zulke trouwe mensen in dienst hebben. We portretteerden ze op dezelfde manier als vorig jaar. Toen uit nood geboren, nu omdat we zo veel lol hadden in die met passie doorspekte verhalen dat we daar graag een vervolg aan wilden geven. Wie weet maken we er een traditie van.

De editie van dit jaar is wat minder uitgebreid, maar zeker niet minder interessant. Zeven jubilarissen die vertellen over hun carrière in het groen en de liefde voor het vak, afgewerkt met een klein randje privé en een prachtig portret. Medewerkers van De Enk en Binder in hun natuurlijke habitat. Een document waarmee we ze graag willen bedanken voor hun jarenlange trouw en inzet. Voor ons collega’s een kans om ze wat beter te leren kennen.

Bij zo’n nieuwe reeks jubileumportretten horen ook een paar woorden van de directie. Die is voor deze ene keer wel gehalveerd. De reden is dat de andere helft zelf tot de jubilarissen behoort. Het is 25 jaar geleden dat Frans in dienst kwam bij De Enk. Toen nog als werkvoorbereider. In krap twee decennia schopte hij het tot directeur/eigenaar. Voor mij het bewijs dat bij De Enk en Binder (bijna) alles mogelijk is.

Jubilarissen, bedankt voor alles wat jullie de afgelopen jaren voor het bedrijf betekend hebben. Gerard van der Werf